Bodrum Fitness Salonu ; Ülkemizde çoğu kişi tarafından vücut geliştirme sporu ile aynı özelliklere sahip olduğu düşünülerek karıştırılan fitness sporunun vücut geliştirmeden ayrılan özellikler içerdiğini dile getirebiliriz. Vücut geliştirmede amaç kasların hacimsel ve kütlesel gelişimini sağlamaktır. Fitness sporunda ise yine kas gelişimi sağlanır ama asıl amaç vücudun estetik, sağlıklı ve fit bir görüntüye bürünmesidir. Fitness, kelime anlamıyla zinde kalmak ve sağlıklı yaşam sürmek şeklinde ifade edildiğinden farkını anlamıyla da ortaya koymaktadır. Yani herkes vücut geliştirme sporuyla ilgilenmeyebilir ama sağlıklı bir bedene sahip olmak isteyen her birey Fitness yapması gereklidir. Çünkü fitness sadece kas geliştirme hareketlerinden ibaret değildir. İçeriğinde tırmanma, koşma, hafif veya tempolu yürüyüş, kürek çekme gibi sayılabilir birçok egzersizi barındırmaktadır.

Fitness yağan bir kişinin vücudundaki yağlar kasa dönüştürülmediğinden kaslarında hacimsel ya da kütlesel gelişimi söz konusu olmuyor. Fitness kasların sıkılaşmasına ve güçlenmesine yardımcı olurken vücudunda da daha estetik ve fit bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Genel açıdan bakıldığında fitness yapan bireylerin daha sağlıklı yaşam sürebilecekleri söylenebilinir. Dolayısıyla u sporu profesyoneller eşliğinde yapabilmek için Fitness Salonu ile anlaşmanız gerekecektir. Ancak her fitness salonunda doğru egzersizlerin uygulandığını söylemek mümkün değildir. Günümüzde amatörse işleyişe sahip sayısız spor salonu bulunmaktadır. Dolayısıyla bunlar arasından en doğrusunu seçmek ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için seçici davranmanız gerekecektir.

Bu noktada sizlere tavsiyemiz Bodrum Fitness Salonu ile tanışmanız olacaktır. Uzman eğitmen kadrosu, son teknolojiyi içeren aletler ve güzel dostluklar oluşturabileceğiniz geniş üye sayısı ile sizlerin spora atacağınız adımda en iyi başlangıç noktanız olacaktır. Eğitmenlerin her biri alanında en iyilerden biri olarak sizleri gördükleri gibi vücut analizinizi yapacak ve en uygun programı hazırlayarak doğru şekilde yönlendirme ile kısa sürede sağlıklı bir bedene kavuşmanıza ciddi ölçüde katkı sağlayacaklardır. Hangi yaşta olursanız olun ayırt etmeksizin spor yapmanın yaşa bağlı bir aktivite olmadığının bilincine vararak profesyonel bir kulüpten yardım almanızı önermekteyiz. Bizler bu hususta her daim sizlerin destekçisi olacağımızı belirterek avantajlı üyelik fiyatlarımızdan yararlanmanızı ve hayal ettiğiniz vücutla birlikte sağlığınıza da kavuşmanızı tavsiye ederiz.

uzman ekibimiz ve ücretsiz grup derslerimizle farkı hissedin

Şefika Atagündüz

RESEPSIONIST

ZÜHAL ERÇETİN

SATIŞ KOORDİNATÖRÜ

İSA GÜMÜŞKAYA

EĞİTMEN

ALİYE AYYILMAZ

EĞİTMEN

TECRÜBELİ

Yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.

BİLGİLİ

Alanında uzman ekibimiz, sizlere her türlü yardımı yapar ve her konuda bilgilendirirler.

TUTKULU

İşimizi severek yapıyoruz. Sizlere her zaman güler yüzlü hizmet sağlayabilmek için çalışıyoruz.

YARDIMSEVER

Eğitmenlerimiz sizlere her türlü yardımda bulunurlar ve çözüm odaklı bir anlayış içerisindedirler.

PLANLI-PROGRAMLI

Sizin için oluşturulan program dahilinde, eğitmenlerimiz antrenmanlarınızın her aşamasını yakından takip eder.

KİŞİYE ÖZEL

Vücut analizleri ve beslenme programlarıyla size özel bir yol haritası çizilir.

Bodrum Pilates Salonu ; Hareketsiz yaşam biçimi insanların kas ve iskelet sisteminin güçsüzleşmesine yol açtığı gibi kilo alımına ve buna bağlı şekilde gelişen çeşitli hastalıklarında ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. bakıldığında birçok kişinin gün içinde oldukça az hareket ettiği ve spor aktivitelerinden birini bile uygulamadığı görülmektedir. Bu durum, genç yaş grubu için tehlike fazla hissedilmese bile çok geçmeden ciddi problemlere kapı açacağı ve özellikle ileri yaş döneminde birçok sağlık sıkıntısı ile başa çıkma zorunda kalınacağının göstergesidir. Dolayısıyla bugün herkesin zorlanmadan hatta keyif alarak uygulayabileceği Pilates egzersizleri, vücut sağlığının iyileştirilmesi yönünde aletli ya da minder üzerinde yapılan egzersizleri içeren bir sistemi kapsamaktadır.

Zayıflamak adına günümüzde pek çok yöntem denenmektedir ve bunlardan bazılarında başarı yakalandığında ortaya çıkan sonuç kişileri yine de memnun etmemektedir. Çünkü marifet zayıflamak değil, vücudun sarkmasını önleyerek zayıflayabilmektedir. İşte pilates egzersizleri de kasların uzayarak sıkılaşmasını sağlamakta olup, kişiye hem fit hem de estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Ancak her spor aktivitesinde olduğu gibi pilates egzersizlerinin de önemli detayları vardır ve profesyonel denetiminde yapılması daha olumlu sonuçları doğuracaktır. Bu noktada üye olabileceğiniz Pilates Salonu, vücudunuzun görsel kalitesini iyileştirebileceği gibi aynı zamanda genel sağlığınızın da olumlu yönde etkilenmesine ön verecektir. Ayrıca önemli bir husus ise beden sağlığının yanında ruh sağlığına da ciddi ölçüde destek olacağıdır.

Sporun her türlüsü ruhsal problemlerle başa çıkmada kişilere destek olmaktadır. Bu nedenden ötürü gereksiz kaygılardan ve endişelerden korunmak için spora yönelebilir, her açıdan sağlıklı bir beden elde edebilirsiniz. Bu aşamada profesyonelce çalışmalar yapabileceğiniz Bodrum Pilates Salonu ile sizleri tanıştırmak isteriz. Pilates alanında en deneyimli ve bilgili eğitmenler ile çalışmanıza imkan sunan salonumuz, fiziksel özelliklerinize uygun başlangıç egzersizleriyle hazırlanan bir program dahilinde vücudunuzun spora hazırlanmasını sağlayacaktır. Daha sonraları egzersizlerinizde değişiklikler yapılacak ve vücudunuzun olabilecek en iyi düzeye gelmesi için çalışmalar yapılacaktır. Tüm bunlardan yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir, avantajlı üyelik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Resmi internet sayfamızda egzersiz alanlarımızdan eğitmen bilgisine kadar her ayrıntı yer aldığından ötürü merak ettiğiniz hususları inceleyebilirsiniz.