Bodrum Spor Salonu Üyelik ; Eğer Bodrum bölgesinde ikamet ediyorsanız turistik bir lokasyonda konaklamanızın avantaj yarattığı gibi dezavantajlarının da olduğunu belirtmek isteriz. Neredeyse yılın tamamını hareketli şekilde geçiren Bodrum ilçesinde takdir edersiniz ki aşırı kiloya sahip olmak muhteşem doğası ve denizinin tadını çıkartmanıza engel olacaktır. Hepimiz biliyoruz ki, vücuttaki kilo fazlalığı kişinin kendine olan güvenini sarsmaktadır. Her kıyafetin giyinilememesi kişilerin sosyal yaşantısının da kısıtlanmasına yol açmaktadır. Peki, bu durumda yapılması gereken nedir? Diye soracak olursanız, tabi ki hiç tereddüt etmeden Bodrum Spor Salonu Üyelik fırsatlarını değerlendirebileceğinizi söyleyebiliriz. Kendi başınıza ne kadar diyet ile egzersiz yapsanız da profesyonelce çalışmalar yapmadığınız vakit kısa vadede vücudunuzun sıkılaşarak yağlardan arınmasını sağlayamazsınız.

Tek sağlayacağınız yağ yerine su kaybetmek olacak ve buda sağlığınız için ciddi tehlike oluşturacaktır. Sağlıklı şekilde kilo vermenizde sizlere yardımcı olacak olan uzman eğitmenlerimiz, Bodrum Spor Salonu içerisinde bünyenize en uygun egzersiz planı ile öncelikle spor alışkanlığı edinmenize yardımcı olacaktır. Kas ve iskelet sisteminizdeki güçlenme hedeflenen seviyeye ulaştığında ise egzersiz programınızda yapılan değişiklikler sizleri bir adım daha yukarı taşıyacaktır. Bu sayede her geçen gün vücudunuzun şekle girdiğine şahit olacak ve aynada görmek istediğiniz görselliğe yavaşça kavuşacaksınız. Spor yapmak kesinlikle her yaştan insan için zorunlu bir uygulamadır. Çünkü yaş ilerledikçe metabolizmanın da zayıflaması üzerine kilo alımı ve buna bağlı çeşitli hastalıklar kendini göstermektedir.

Sadece bu olumsuz döngüye girmemek adına bile Spor Salonu Üyeliği gerçekleştirebilir, sağlıklı bir yaşam için mücadele edebilirsiniz. Üyeliklerimiz 1 aydan 12 aya kadar değişken seçenekler eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Zaman içinde avantajlı üyelik paketleri oluşturmakta ve sizlere fiyatlar konusunda da destek olmaktayız. Kısacası sizler sağlıklı bir beden için bizlere bir adım atarsanız, bizlerde sizler için elimizden gelen her kolaylığı sağlıyor olacağız. İnternet sitemizde kulübümüzün işleyişi, egzersiz alanları, ders programları ve eğitmenlerimiz gibi her detay yer almaktadır. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra bizlere ulaşabilir, genel işleyiş dışında merak ettiğiniz farklı bir husus varsa tarafınıza bilgi aktarımı yapılmasını sağlayabilirsiniz.

ZUMBA

Zumba kendine özgü müzikleri ve ritimleri olan dans ve fitness egzersizidir. Zumba eğitmenleri tarafından kateografi hazırlanır ve eğitmen gruba yaptırılır. Sınıftakiler ise eğitmenin yaptıklarını yaparak dansa eşlik eder.

MAT PİLATES

Doğru nefes alıp vermeyi öğreten,merkezi sinir sistemimizi destekleyen,postür kaslarımızı kuvvetlendirip duruş bozukluklarını engelleyebilecek bir aktivitedir.

CRUNCH

Karın ve bel bölgesine yönelik olarak müzik eşliğinde yapılan çeşitli hareketleri içerir.Vücudumuzun temelini oluşturan core kaslarımızı kuvvetlendirip daha düzgün ve belirgin karın kaslarına sahip olmamızı sağlarken duruşumuzuda etkiler.

YOGA

Kişinin bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan bütünlüğünü ifade eder. Kişi yoga duruşları ve nefes çalışmaları sayesinde, zihnini ve bedenini dinlendirirken, ruhunu tekrar keşfe çıkar. Yogaya kişinin dengeli olma hali de denilebilir.

CIRCUIT TRAINING

Circuit Training verilen egzersizlerin sıra ile yapılmasıdır. Antrenmanın içerisinde 5 adet egzersiz olduğunu düşünelim. Her egzersizin tekrarı tamamlandıktan sonra bir sonraki egzersize geçilir. 5 egzersiz bittiğinde 1 tur bitmiş olur. İstenilen tur sayısında yapılmaya devam edilir.

CARDIO BOXING

Temel boks tekniklerinin gösterildiği,çeşitli kombinasyonları içeren tüm vücut dinamiğini sağlayan eğlenceli bir aktivitedir.

REFORMER PİLATES

Aletli pilates olarak da bilinen reformer pilates, pilates tekniklerinin özel aletler yardımıyla uygulandığı bir pilates çeşididir. Her ne kadar pilates topu, pilates bandı gibi pilates esnasında kullanılan farklı aletler bulunsa da, son dönemde popülerleşen pilates reformer aleti çok daha etkilidir.

TABATA

Tabata antrenmanı, 20 saniye çalışma ve 10 saniye dinlenme esasına uygun olarak yapılır. Uygulanan egzersizlerde amaç nabız ve metabolizma hızını artırmaktır. Yoğun ve etkili hareketlerden oluşan antrenman ile birlikte hızlı kilo vermeniz ve kondisyonunuzu artırmanız mümkün olur.

SPINNING

45 dakika yüksek bir tempo ile yapılan, bisiklet yarışçılarının antrenmanlarını içeren yağ yakımının en üst seviyelerde olduğu eğlenceli bir aktivitedir.

STRETCH AND TONE

Stretch yani esneme hareketleri belirli kas ve eklem gruplarını hedef alarak elastikiyeti ve hareket açısını arttırmak amacı için yapılan fiziksel egzersiz bütününe verilen isimdir.